06 marca 2024 Złotowianka z literackim debiutem w bibliotece

Złotowianka z literackim debiutem w bibliotece

SPOTKANIE AUTORSKIE Z DIANĄ WRZESZCZ-GADEK
Marzec miesiącem kobiet, dlatego tym razem propozycja wymierzona prosto w panie i dla pań, choć panów również będzie nam miło gościć.
Wraz z Dianą Wrzeszcz-Gadek zapraszamy na spotkanie autorskie w środę 6-go MARCA o godzinie 17:00 do Waszej ulubionej biblioteki.
Diana Wrzeszcz-Gadek - autorka pierwszej, lecz nie ostatniej powieści. Uwielbia to uczucie, gdy ma przed sobą pustą kartkę i nieograniczone możliwości.
Prywatnie żona, matka, która dzieli życie między bliskich, a czytanie ukochanych książek. Od ponad 20 lat zawodowo związana z handlem.
Powieść “On i Ona” napisana pod wpływem chwili, stała się także spełnieniem marzenia. Fikcja przeplata się w niej z autentycznymi zdarzeniami, oddającymi realne przeżycia niektórych bohaterów. Szalona miłość, zrodzona we krwi, która nie miała prawa się urzeczywistnić. Postacie, które same wybrały swe rodziny, i wydarzenia, które już na zawsze je połączyły.
Dramaty za zamkniętymi drzwiami oraz siła miłości i przyjaźni, która pokonuje wszystko. "Na zawsze razem".
Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki wraz z autografem.
Wstęp wolny, zapraszamy!!