06 marca 2024 Spotkanie autorskie z Markiem Michalakiem

Spotkanie autorskie z Markiem Michalakiem

MAREK MICHALAK W BIBLIOTECE !!
Autor książek o prawach dziecka i wychowaniu, Rzecznik Praw Dziecka w latach 2008-2018, a obecnie Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka i Kawaler Orderu Uśmiechu odwiedzi naszą bibliotekę już jutro!!!
Nasz gość opowie dzieciom ze złotowskich szkół o tym, co w życiu ważne podczas spotkania autorskiego 6 MARCA o godz. 12.00
Jeśli macie czas i chcielibyście posłuchać - ZAPRASZAMY, dołączcie do nas, wstęp wolny - Pan Marek odpowie na każde pytanie i na koniec podpisze swoje książki :)
----------------------------------------------------------------------------
Przypominamy, że Marek Michalak odwiedzi Złotów już po raz drugi. W 2016 roku wsparł wraz z Adamem Pulitem - Burmistrzem Złotowa ideę powstania "skrzynki korczakowskiej", która zawisła w naszej bibliotece z inicjatywy Karoliny Bąkowskiej i Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych w Złotowie.