07 marca 2022 Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, które odbędzie się 22 marca 2022 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki.
MAGDALENA MAJCHER - autorka poczytnych powieści obyczajowych, niezwykle ciekawie rozbudowanych pod kątem relacji społecznych..
W swych książkach autorka skupia się głównie na odpowiedzi czytelnikom : "dlaczego tak się stało?" - nakreśla aspekt psychologiczny, wyjaśniając motywy i zachowania jakimi kierują się bohaterzy. Uwielbia wplatać w fabułę wątki historyczne, lubi nieoczywiste rozwiązania.
Tytuły jakie możecie znaleźć w naszej bibliotece to m.in. : "Światło, które nigdy nie gaśnie", "Dzień, w którym Cię poznałam" "Port nad zatoką" czy "Małe zbrodnie", a także wiele, wiele innych...
Prywatnie pisarka nie wyobraża sobie życia bez podróżowania. Uwielbia wszystko co hiszpańskie – począwszy od języka, a skończywszy na reprezentacji piłki nożnej.
Serdecznie zapraszamy!!!