06 października 2021 Nasza NOWA PANI DYREKTOR-Karolina Bartosz

Nasza NOWA PANI DYREKTOR-Karolina Bartosz

Z dniem 06.10.2021 stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie objęła Karolina Bartosz.

GRATULUJEMY!

KAROLINA BARTOSZ-wieloletni pracownik biblioteki. Od 2012 roku Kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Koordynatorka wielu bibliotecznych wydarzeń, liderka kampani społecznej Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom, zdobywczyni wielu nagród, statuetek i wyróżnień, m.in. Bibliotekarskiego NOBLA.

Naszej NOWEJ PANI DYREKTOR serdecznie GRATULUJEMY awansu. Życzymy powodzenia na nowej drodze zawodowej, samych sukcesów na stanowisku Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie oraz w życiu rodzinnym, a także poczucia, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Dużo szczęścia i satysfakcji z nowych wyzwań oraz osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.