KONKURSY    ::      WYCINKI PRASOWE    ::      NASZE OSI:NI犴IA
    ::      STRONA G紟NA    ::

AKTUALNO列I:

Kolejny sezon w Oseskowym Klubiku Bajkowym

Szczegó造 w Oddziale dla Dzieci i M這dzie篡 (tel. 67 263 20 00)

KONKURS O NIEZΜMNYM PROBOSZCZU Z ZAKRZEWA

Pierwszy otwarty konkurs o "Niez這mnym proboszczu z Zakrzewa"

ks. dr Boles豉wie Doma雟kim i ludziach spod znaku Rod豉.

Organizator, czas trwania i miejsce:

1. Organizatorzy:

- Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana",

- Stowarzyszenie na Rzecz Uhonorowania Ksi璠za Patrona Boles豉wa Doma雟kiego,

- Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida,

- Muzeum Ziemi Z這towskiej w Z這towie.

1. Czas trwania: od 15 marca do 30 wrze郾ia 2017 r.
  2. Konkurs jest prowadzony na terenie miasta Z這towa i powiatu z這towskiego.

Uczestnicy:

1. Uczestnicy: dzieci i m這dzie szkó podstawowych, gimnazjów i 鈔ednich.
  2. Zg這szenie do konkursu powinny zawiera dane:

- imiona i nazwisko,

- wiek,

- adres prywatny,

- telefon,

- adres e-mail,

- nazwa szko造 i klasa.

1. Miejsce nadsy豉nia prac: Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida, Z這tów, Grochowskiego 17.

Przebieg konkursu:

1. Konkurs obejmuje ró積e formy:

- materia造 historyczne,

- materia造 fotograficzne,

- formy literackie,

- prace plastyczne

Prace konkursowe powinny dotyczy Ks. Patrona Rod豉ków oraz miejsc z nimi zwi您anych.

1. Organizatorzy nie ponosz odpowiedzialno軼i za podanie nieprawdziwych danych. Skutkuje to odebraniem prawa do nagrody.

Jury, wy這nienie zwyci瞛ców, og這szenie wyników, wr璚zenie nagród.

1. Sprawozdania i oceny dokona jury reprezentuj帷e organizatorów.
  2. Decyzje jury s ostateczne.
  3. Zwyci瞛cy konkursu otrzymuje nagrod gówn, nagrody specjalne i wyró積ienia.
  4. Og這szenie wyników konkursu nast徙i w pa寮zierniku br. w formie komunikatu zamieszczonego na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-zlotow.pl oraz poprzez media.
  5. Zwyci瞛cy i wyró積ieni zostan powiadomieni drog telefoniczn lub mailow w terminie  5 dni od daty og這szenia wyników.
  6. Wr璚zenie nagród nast徙i w pa寮zierniku br.
  7. Zg這szenie prac do konkursu jest jednoznaczne z wyra瞠niem zgody na przetwarzanie danych osobowych autora w celach zwi您anych z konkursem[1]. Wszystkie prace, które wp造n na konkurs stan si w豉sno軼i organizatorów.
  8. Obowi您ek rozliczenia zrycza速owanego podatku dochodowego od warto軼i ufundowanych nagród, zgodnie z obowi您uj帷ymi przepisami, spoczywa na Organizatorze.
  9. Wszelkie pytania i uwagi w sprawie konkursu mo積a kierowa na adres e-mail: jacek.strozynski@wp.pl

[1]     Zgodnie z ustaw z dnia 3 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

REGULAMIN W WERSJI PDF. (DO POBRANIA)

bezp豉tny dost瘼 do kurs闚 j瞛yk闚 obcych

Obierz kurs na j瞛yki obce. Przyjd do biblioteki!

Nauk a pi璚iu j瞛yków obcych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpa雟kiego i w這skiego oferuje Miejska Biblioteka Publiczna w Z這towie Ka盥y u篡tkownik mo瞠 uzyska tu bezp豉tny dost瘼 do e-learningowych kursów przeznaczonych dla doros造ch, a tak瞠 dla dzieci od 10 roku 篡cia.

Kursy s dost瘼ne na multimedialnej platformie https://lerni.us/. Sk豉daj si z filmów, dialogów, fotolekcji, k帷ików gramatycznych, moduów nauki sówek czy sprawdzaj帷ych poprawno嗆 wymowy. Metoda nauczania opiera si na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwan immersj j瞛ykow, czyli ca趾owite zanurzenie w j瞛yku, dzi瘯i któremu w szybkim tempie mo積a opanowa wybrany j瞛yk, a efekty widoczne s ju po kilku sesjach nauki.

Do korzystania z kursów wystarcz: komputer, tablet lub smartfon, a tak瞠 dost瘼 do Internetu. Ka盥y u篡tkownik biblioteki, wyznaczony przez koordynatora mo瞠 otrzyma w豉sny dost瘼 do platformy https://lerni.us/ (projekt umo磧iwia korzystanie z 60% znajduj帷ych si tutaj materiaów).
W rezultacie mo積a uczy si w bibliotece, korzystaj帷 z komputerów
i urz康ze mobilnych nale膨cych do placówki lub w豉snych.

Biblioteka oferuje dost瘼 do kursów dzi瘯i udzia這wi w projekcie „Kurs na j瞛yki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we wspó逍racy z Fundacj Rozwoju Spo貫cze雟twa Informacyjnego. Dzi瘯i niemu biblioteki publiczne z ca貫j Polski mog oferowa nauk j瞛yków obcych.

Wi璚ej informacji:

Koordynator projektu w bibliotece: Mirela Gabryniewska

tel. 67 263 2000 (Oddzia dla Dzieci i M這dzie篡)

e-mail: lerni@biblioteka-zlotow.pl

Do biblioteki zawsze z kart czytelnika!

POMAGANIE PRZEZ GΜ吉E CZYTANIE!

„Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!

Podaruj rado嗆 i u鄉iech innym

Serdecznie zapraszamy!